Skup aut Krapkowice, skup samochodów używanych również uszkodzonych i powypadkowych, auto złom, złomowanie pojazdów

 • Auta powypadkowe czy nawet wraki pojazdów odkupimy na terenie całego województwa opolskiego. Uczciwie wyceniamy powypadkowe auta i na miejscu załatwiamy jakiekolwiek formalności, więc nie musisz nigdzie jeździć ani martwić się o transport.

  Jeżeli trzeba to po pojazdy uszkodzone dojedziemy naszą lawetą. W ten sposób prędko pozbędziesz się problemu z garażu, podjazdu bądź podwórka. Po prostu zadzwoń do nas i zaplanuj szczegóły odbioru samochodu.

  Na obszarze miasta Krapkowice prowadzimy także skup samochodów w dobrym stanie. Odkupujemy samochody na chodzie, które oczywiście nie są w doskonałym stanie, bo przecież nie są nowe. Rozumiemy to w przeciwieństwie do handlarzy, którzy odpowiedzą na Twoje ogłoszenie. Czy rzeczywiście masz czas i nerwy, na spotkania z tymi “łowcami okazji” ?

  Jeśli pragniesz bezproblemowo i za dobre pieniądze sprzedać używany pojazd, wybierz nasz skup aut. Na obszarze województwa opolskiego dotrzemy po odbiór samochodu pod wybrany poprzez Ciebie adres.
  Podpiszemy legalną umowę kupna sprzedaży oraz od razu wypłacimy Ci gotówkę. Wszystkie formalności zawsze załatwiamy podczas odbioru pojazdu.

  Zadzwoń do nas także wtedy, gdy interesuje Cię usługa złomowania aut, Opolszczyzna to województwo na jakim prowadzimy odbiór unieruchomionych samochodów przeznaczonych do kasacji bezpośrednio od Klientów.
  Przyjeżdżamy naszą lawetą po wcześniejszym ustaleniu terminu odbioru.

  Kasowanie pojazdów przeprowadzamy także wtedy, jeśli auto jest wciąż na chodzie. Brak dowodu rejestracyjnego lub polisy OC albo badań technicznych to dla nas żaden problem. Od razu wypłacimy Ci pieniądze za samochód na złom i wystawimy potwierdzenie o kasacji samochodu. Wszystko podczas odbioru samochodu.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Krapkowice Przyjmiemy każde auta, które nadają się do recyklingu. Są to pojazdy stare, skorodowane, uszkodzone, Wystawiamy zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania pojazdu.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Krapkowice

  Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Krapkowice

 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Krapkowice Kupujemy pojazdy w dobrym stanie wszelakich modeli, zajmujemy się również ich transportem. Gwarantujemy gotówkę od ręki lub przelew jeszcze tego samego dnia
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Krapkowice Działamy na całym terenie całej Opolszczyzny.
  Oferujemy najlepsze ceny w regionie za Twój samochód.
  Możliwy dojazd nawet tego samego dnia.