Skup aut Koszyce, skup samochodów używanych również uszkodzonych i powypadkowych, auto złom, złomowanie pojazdów

 • Jeżeli zastanawiasz się, co zrobić z autem, które nadaje się już wyłącznie na złom, trafiłeś idealnie.
  Doskonała informacja jest taka, iż działamy na obszarze miasta Koszyce i odkupimy od Ciebie samochód, jaki chcesz przekazać do kasacji. Co to dla Ciebie oznacza?

  Przede wszystkim oszczędność czasu, gdyż nie potrzebujesz samemu zajmować się złomowaniem auta.
  Przyjedziemy pod określony adres, aby odebrać samochód do kasacji. Na miejscu załatwimy wszystkie formalności oraz wręczymy Ci gotówkę. To bardzo praktyczne złomowanie aut. Od ręki wystawiamy świadectwa o kasacji pojazdu, które przedstawisz w wydziale komunikacji oraz ubezpieczycielowi.

  Na obszarze Małopolski prowadzimy też skup aut używanych. Jeśli posiadasz pojazd na chodzie, zadzwoń do nas i przekonaj się, ile za niego zapłacimy. To zdecydowanie szybsze, aniżeli indywidualne wyszukiwanie kupca przez ogłoszenia, za których publikację musisz płacić.

  Każdy samochód wyceniamy oddzielnie. Pod uwagę bierzemy nie tylko model i rocznik, ale także przebieg oraz stan mechaniczny. Nasi Klienci są zadowoleni, ponieważ nie zaniżamy cen. Zawieramy legalną umowę kupna sprzedaży, ponieważ legalny skup prowadzimy od lat. Możesz więc być spokojny o to, iż nie zostaniesz uwikłany w żadne problemy, co zdarza się, gdy sprzedajesz auto podejrzanym handlarzom.

  Jeżeli mieszkasz w Małopolsce także posiadasz powypadkowe auto, także odkupimy je od Ciebie za rozsądne pieniądze. Bez względu na jego stan mechaniczny. Zakupujemy zarówno naprawione samochody powypadkowe, jak i auta defektowe, a nawet całkowite wraki pojazdów.

  Zapewniamy odbiór naszą lawetą, więc sprzątniemy Twoje powypadkowe auto z dowolnej lokalizacji na terenie Małopolski. Wystarczy iż do nas zatelefonujesz. Wszelkie formalności załatwiamy od razu przy odbiorze samochodu. Gotówkę zawsze wypłacamy do ręki. Zainteresowany?
  Czekamy na Twój telefon.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Koszyce Przyjmujemy do kasacji wszystkie rodzaje pojazdów, wystawiamy zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania w wydziale komunikacji.Unieruchomione auto odbierzemy lawetą.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Koszyce

  Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Koszyce

 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Koszyce Skupujemy od ręki używane auta na chodzie.
  Oferujemy uczciwe ceny.Nie musisz nigdzie jeździć, bo to nasz pracownik przyjedzie do Ciebie.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Koszyce Działamy na całym terenie całego województwa Małopolskiego.
  Oferujemy najlepsze ceny w regionie.
  Natychmiastowa gotówka.