Skup aut Korfantów, skup samochodów używanych również uszkodzonych i powypadkowych, auto złom, złomowanie pojazdów

 • Auta uszkodzone bądź nawet wraki pojazdów kupimy na terenie całego województwa opolskiego. Uczciwie wyceniamy powypadkowe samochody i na miejscu załatwiamy jakiekolwiek formalności, toteż nie musisz nigdzie jeździć ani kłopotać się o transport.

  Jeżeli trzeba to po pojazdy uszkodzone dojedziemy własną lawetą. W ten sposób łatwo pozbędziesz się kłopotu z garażu, podjazdu lub obejścia. Po prostu przekręć do nas także ustal szczegóły odbioru pojazdu.

  Na obszarze miejscowości Korfantów prowadzimy również skup samochodów używanych. Kupujemy auta na chodzie, które oczywiście nie są w nieskazitelnym stanie, bo przecież nie są nowe. Rozumiemy to w przeciwieństwie do handlarzy, którzy odpowiedzą na Twoje ogłoszenie. Czy rzeczywiście masz czas oraz nerwy, na spotkania z tymi “łowcami okazji” ?

  Jeżeli zamierzasz łatwo oraz za dobre pieniądze odsprzedać używany samochód, wybierz nasz skup aut. Na obszarze województwa opolskiego dotrzemy po odbiór samochodu pod określony przez Ciebie adres.
  Podpiszemy legalną transakcję kupna sprzedaży oraz od razu wypłacimy Ci gotówkę. Wszystkie formalności zawsze załatwiamy podczas odbioru pojazdu.

  Zadzwoń do nas również wtedy, jeżeli interesuje Cię złomowanie aut, Opolszczyzna to województwo na jakim realizujemy odbiór unieruchomionych aut przeznaczonych do kasacji bezpośrednio od Klientów.
  Przyjeżdżamy naszą lawetą po wcześniejszym ustaleniu terminu odbioru.

  Kasowanie aut wykonujemy także wtedy, gdy auto jest ciągle na chodzie. Brak dowodu rejestracyjnego bądź polisy OC lub badań technicznych to dla nas żaden problem. Od razu wypłacimy Ci pieniądze za auto na złom i wystawimy potwierdzenie o kasacji pojazdu. Wszystko podczas odbioru pojazdu.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Korfantów Przyjmiemy każde auta, które nadają się do recyklingu. Są to pojazdy stare, skorodowane, uszkodzone, Wystawiamy zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania pojazdu.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Korfantów

  Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Korfantów

 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Korfantów Kupujemy pojazdy w dobrym stanie wszelakich modeli, zajmujemy się również ich transportem. Gwarantujemy gotówkę od ręki lub przelew jeszcze tego samego dnia
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Korfantów Działamy na całym terenie całej Opolszczyzny.
  Oferujemy najlepsze ceny w regionie za Twój samochód.
  Możliwy dojazd nawet tego samego dnia.