Skup aut Koniecpol, skup samochodów używanych również uszkodzonych i powypadkowych, auto złom, złomowanie pojazdów

 • Jeśli mieszkasz na terenie miasta Koniecpol, zadzwoń do nas, jak będziesz potrzebował pozbyć się używanego samochodu na chodzie.
  Prowadzimy legalny skup aut i każdą transakcję zawieramy za pomocą zwyczajnej umowy kupna sprzedaży. Dzięki temu zyskujesz gwarancję, że sprzedałeś pojazd zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

  Każdy samochód wyceniamy na podstawie jego stanu mechanicznego, a nie tylko rocznika czy marki. Dbamy o reputację naszej firmy, więc zawsze proponujemy dobre ceny.
  Skorzystaj z tego i wybierz nasz auto skup, jeżeli zmierzasz łatwo i bez kłopotów znaleźć nowego kupca na swój stary samochód.

  Na terenie województwa Śląskiego oferujemy również złomowanie aut. Nie musisz jednak nigdzie jeździć, ani chociażby organizować lawety, jeżeli Twój pojazd przeznaczony do złomowania jest unieruchomiony. To my zajmujemy się odbiorem pojazdu na złom. Po wcześniejszym ustaleniu terminu przyjedziemy naszą lawetą, jeżeli wymaga tego sytuacja.

  Jakiekolwiek formalności załatwiamy od razu przy odbiorze pojazdu. Nawet jeśli brakuje dokumentów. Nie robimy problemów, tylko skutecznie oraz szybko załatwiamy usługę kasacji aut, wystawiając Ci potwierdzenie o kasacji samochodu.
  Od razu wypłacamy też gotówkę.

  Powypadkowe auta odbieramy naszą lawetą. Jedyne, co musisz zrobić, to po prostu umówić się z nami. Skupujemy wszelkie pojazdy bez względu na ich stan mechaniczny. Również takie, jakie zostały wycofane z dalszej eksploatacji.
  O zapłacie za powypadkowe auto zawsze decyduje rodzaj oraz rozmiar uszkodzeń.
  Wielu naszych Klientów skorzystało finansowo na sprzedaży nam auta po kolizji.
  Jeżeli masz auto powypadkowe, zadzwoń do nas i sprawdź, ile za nie zapłacimy.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Koniecpol Odsprzedaj nam Twoje stare auto na złom, my wystawiamy Ci potrzebne zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania w wydziale komunikacji.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Koniecpol

  Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Koniecpol

 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Koniecpol Skupujemy auta na chodzie za gotówkę do ręki.
  Minimum formalności, umowa kupna sprzedaży od razu przy odbiorze samochodu.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Koniecpol Swoje usługi oferujemy na całym terenie województwa Śląskiego.
  Oferujemy najkorzystniejsze ceny w regionie.
  Natychmiastowa gotówka.