Skup aut Kietrz, skup samochodów używanych również uszkodzonych i powypadkowych, auto złom, złomowanie pojazdów

 • Auta powypadkowe bądź nawet wraki pojazdów odkupimy na obszarze całego województwa opolskiego. Uczciwie wyceniamy powypadkowe auta i na miejscu załatwiamy wszelkie formalności, zatem nie musisz nigdzie jeździć ani niepokoić się o transport.

  Jeśli trzeba to po samochody powypadkowe przyjedziemy naszą lawetą. W ten sposób ekspresowo pozbędziesz się problemu z garażu, podjazdu lub obejścia. Po prostu przekręć do nas i zaplanuj szczegóły odbioru samochodu.

  Na obszarze miejscowości Kietrz prowadzimy również skup samochodów używanych. Odkupujemy auta na chodzie, które oczywiście nie są w doskonałym stanie, bo przecież nie są nowe. Rozumiemy to w przeciwieństwie do handlarzy, którzy odpowiedzą na Twoje ogłoszenie. Czy rzeczywiście masz czas i nerwy, na spotkania z tymi “łowcami okazji” ?

  Jeśli zamierzasz bezproblemowo oraz za dobre pieniądze odsprzedać używany samochód, wybierz nasz skup aut. Na terenie województwa opolskiego przyjedziemy po odbiór samochodu pod wskazany poprzez Ciebie adres.
  Podpiszemy legalną umowę kupna sprzedaży oraz od razu wypłacimy Ci gotówkę. Wszelkie formalności zawsze załatwiamy podczas odbioru pojazdu.

  Zadzwoń do nas również wtedy, jeżeli interesuje Cię usługa złomowania aut, Opolszczyzna to województwo na jakim prowadzimy odbiór unieruchomionych samochodów przeznaczonych do kasacji bezpośrednio od Klientów.
  Przyjeżdżamy własną lawetą po wcześniejszym ustaleniu terminu odbioru.

  Złomowanie pojazdów przeprowadzamy także wtedy, gdy auto jest ciągle na chodzie. Brak dokumentu rejestracyjnego czy polisy OC lub badań technicznych to dla nas żaden problem. Od razu wypłacimy Ci pieniądze za auto na złom i wystawimy potwierdzenie o kasacji pojazdu. Wszystko podczas odbioru pojazdu.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Kietrz Przyjmiemy każde auta, które nadają się do recyklingu. Są to pojazdy stare, skorodowane, uszkodzone, Wystawiamy zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania pojazdu.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Kietrz

  Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Kietrz

 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Kietrz Kupujemy pojazdy w dobrym stanie wszelakich modeli, zajmujemy się również ich transportem. Gwarantujemy gotówkę od ręki lub przelew jeszcze tego samego dnia
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Kietrz Działamy na całym terenie całej Opolszczyzny.
  Oferujemy najlepsze ceny w regionie za Twój samochód.
  Możliwy dojazd nawet tego samego dnia.