Skup aut Kędzierzyn-Koźle, skup samochodów używanych również uszkodzonych i powypadkowych, auto złom, złomowanie pojazdów

 • Auta powypadkowe lub nawet wraki pojazdów kupimy na terenie całego województwa opolskiego. Uczciwie wyceniamy pokolizyjne auta i na miejscu załatwiamy wszystkie formalności, zatem nie musisz nigdzie jechać ani martwić się o transport.

  Jeżeli trzeba to po samochody uszkodzone dojedziemy naszą lawetą. W ten sposób błyskawicznie pozbędziesz się kłopotu z garażu, podjazdu lub podwórka. Po prostu zadzwoń do nas także ustal szczegóły odbioru auta.

  Na obszarze miejscowości Kędzierzyn-Koźle prowadzimy także skup aut używanych. Kupujemy pojazdy na chodzie, które oczywiście nie są w nieskazitelnym stanie, bo przecież nie są nowe. Rozumiemy to w przeciwieństwie do handlarzy, którzy odpowiedzą na Twoje ogłoszenie. Czy rzeczywiście masz czas i nerwy, na spotkania z tymi “łowcami okazji” ?

  Jeśli potrzebujesz bezproblemowo i za dobre pieniądze odsprzedać używany pojazd, wybierz nasz skup aut. Na terenie województwa opolskiego dojedziemy po odbiór samochodu pod wskazany poprzez Ciebie adres.
  Podpiszemy legalną umowę kupna sprzedaży i od razu wypłacimy Ci gotówkę. Wszystkie formalności zawsze załatwiamy podczas odbioru pojazdu.

  Zadzwoń do nas także wtedy, gdy interesuje Cię usługa kasacji aut, Opolszczyzna to województwo na jakim realizujemy odbiór unieruchomionych samochodów przeznaczonych do kasacji bezpośrednio od Klientów.
  Przyjeżdżamy własną lawetą po wcześniejszym ustaleniu terminu odbioru.

  Złomowanie samochodów wykonujemy także wtedy, gdy auto jest jeszcze na chodzie. Brak dokumentu rejestracyjnego czy polisy OC lub badań technicznych to dla nas żaden problem. Od razu wypłacimy Ci pieniądze za auto na złom i wystawimy zaświadczenie o kasacji pojazdu. Wszystko podczas odbioru pojazdu.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Kędzierzyn-Koźle Przyjmiemy każde auta, które nadają się do recyklingu. Są to pojazdy stare, skorodowane, uszkodzone, Wystawiamy zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania pojazdu.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Kędzierzyn-Koźle

  Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Kędzierzyn-Koźle

 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Kędzierzyn-Koźle Kupujemy pojazdy w dobrym stanie wszelakich modeli, zajmujemy się również ich transportem. Gwarantujemy gotówkę od ręki lub przelew jeszcze tego samego dnia
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Kędzierzyn-Koźle Działamy na całym terenie całej Opolszczyzny.
  Oferujemy najlepsze ceny w regionie za Twój samochód.
  Możliwy dojazd nawet tego samego dnia.