Skup aut Katowice, skup samochodów używanych również uszkodzonych i powypadkowych, auto złom, złomowanie pojazdów

 • Jeżeli mieszkasz na terenie miasta Katowice, zadzwoń do nas, gdy będziesz chciał pozbyć się używanego samochodu na chodzie.
  Prowadzimy legalny skup samochodów i wszelką transakcję zawieramy za pomocą zwyczajnej umowy kupna sprzedaży. Dzięki temu zyskujesz pewność, iż sprzedałeś auto zgodnie z obecnymi przepisami prawa.

  Każdy pojazd wyceniamy na płaszczyźnie jego stanu technicznego, a nie tylko rocznika ewentualnie marki. Dbamy o reputację naszej firmy, dlatego zawsze proponujemy uczciwe ceny.
  Skorzystaj z tego i wybierz nasz skup aut, jeśli zmierzasz łatwo oraz bez problemów znaleźć nowego kupca na swój dotychczasowy pojazd.

  Na terenie województwa Śląskiego oferujemy także usługę złomowania aut. Nie musisz jednak nigdzie jeździć, ani chociażby załatwiać lawety, jeśli Twój pojazd przeznaczony do złomowania jest unieruchomiony. To my zajmujemy się odbiorem auta na złom. Po wcześniejszym ustaleniu terminu dojedziemy naszą lawetą, jeżeli wymaga tegoż sytuacja.

  Wszystkie formalności załatwiamy od razu przy odbiorze pojazdu. Nawet jeśli brakuje dokumentów. Nie robimy problemów, tylko profesjonalnie oraz ekspresowo załatwiamy złomowanie aut, wystawiając Ci potwierdzenie o kasacji samochodu.
  Od razu wypłacamy też gotówkę.

  Powypadkowe auta odbieramy naszą lawetą. Jedyne, co musisz wykonać, to po prostu skontaktować się z nami. Skupujemy jakiekolwiek pojazdy bez względu na ich stan techniczny. Również takie, jakie zostały wycofane z dalszej eksploatacji.
  O cenie za powypadkowe auto zawsze decyduje rodzaj oraz wymiar uszkodzeń.
  Wielu naszych Klientów skorzystało finansowo na sprzedaży nam pojazdu po kolizji.
  Jeżeli posiadasz auto powypadkowe, zadzwoń do nas i sprawdź, ile za nie zapłacimy.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Katowice Odsprzedaj nam Twoje stare auto na złom, my wystawiamy Ci potrzebne zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania w wydziale komunikacji.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Katowice

  Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Katowice

 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Katowice Skupujemy auta na chodzie za gotówkę do ręki.
  Minimum formalności, umowa kupna sprzedaży od razu przy odbiorze samochodu.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Katowice Swoje usługi oferujemy na całym terenie województwa Śląskiego.
  Oferujemy najkorzystniejsze ceny w regionie.
  Natychmiastowa gotówka.