Co bierzemy pod uwagę przy wycenie pojazdu? ✅ Za jaki pojazd zapłacimy najwięcej? ✅ Darmowa i szybka wycena pojazdu - po prostu do nas zadzwoń ✅ 
O tym, w jaki sposób skupy aut wyceniają wartości pojazdów, krąży wiele mitów. Zdarza się i tak, że potencjalni klienci nawet nie sprawdzają ofert tych firm, ponieważ z góry zakładają, że się im to nie opłaci. A tymczasem prawda często bywa zupełnie inna. Dowiedz się, jak dobry skup aut wycenia wartości pojazdu?

Spis treści:
Jeżeli chcesz szybko pozbyć się używanego samochodu, prawdopodobnie najlepszym rozwiązaniem będzie oddanie go do dobrego skupu aut. O ile jesteś realistą i znasz prawdziwą wartość rynkową Twojego pojazdu, z naszej oferty powinieneś być zadowolony.

Wycena pojazdu w skupie aut - to musisz wiedzieć


Wiele skupów do wyceny pojazdu przyjmuje wyłącznie jego wiek, przebieg oraz stan techniczny. My wiemy, że to zdecydowanie za mało, dlatego zawsze uwzględniamy także czynniki takie, jak: Dzięki temu zawsze możemy przedstawić naszym klientom wyjątkowo atrakcyjne oferty.

Za jaki pojazd dostaniesz najwięcej pieniędzy?

Najkorzystniej wyceniamy używane pojazdy w dobrym stanie technicznym. Chodzi o auta, które nadal można eksploatować, bez konieczności wykonania poważniejszych napraw. Oczywiście nie oczekujemy idealnego stanu technicznego czy nienagannej powłoki lakierniczej, bo przecież zdajemy sobie sprawę z tego, że są to pojazdy używane często przez wiele lat i wielu właścicieli. 

Jak sprawdzić, ile zapłacimy za Twój samochód?

Zanim wystawisz pojazd na internetowej aukcji, możesz w łatwy sposób poznać jego rynkową wartość. Wystarczy, że zadzwonisz do naszego skupu aut, aby otrzymać wstępną wycenę już podczas telefonicznej rozmowy. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 508 754 508