Skup aut Imielin, skup samochodów używanych również uszkodzonych i powypadkowych, auto złom, złomowanie pojazdów

 • Jeśli mieszkasz na obszarze miasta Imielin, zadzwoń do nas, jeśli będziesz potrzebował pozbyć się używanego samochodu na chodzie.
  Prowadzimy legalny skup aut i wszelką transakcję zawieramy za pomocą standardowej umowy kupna sprzedaży. Dzięki temu zyskujesz pewność, iż sprzedałeś auto zgodnie z aktualnymi przepisami prawa.

  Dowolny samochód wyceniamy na płaszczyźnie jego stanu mechanicznego, a nie tylko rocznika ewentualnie marki. Dbamy o reputację naszej firmy, więc zawsze proponujemy uczciwe ceny.
  Skorzystaj z tego i wybierz nasz skup samochodów, jeżeli chcesz szybko oraz bez problemów znaleźć nowego kupca na swój stary samochód.

  Na terenie województwa Śląskiego oferujemy również złomowanie aut. Nie potrzebujesz jednak nigdzie jeździć, ani chociażby załatwiać lawety, jeśli Twój samochód przeznaczony do złomowania jest unieruchomiony. To my zajmujemy się odbiorem pojazdu na złom. Po wcześniejszym uzgodnieniu terminu dojedziemy własną lawetą, jeżeli wymaga tego sytuacja.

  Wszystkie formalności załatwiamy od razu przy odbiorze pojazdu. Nawet jeśli brakuje dokumentów. Nie robimy problemów, tylko skutecznie i szybko załatwiamy usługę kasacji aut, wydając Ci potwierdzenie o kasacji auta.
  Od razu wypłacamy też gotówkę.

  Powypadkowe auta odbieramy własną lawetą. Jedyne, co musisz wykonać, to po prostu skontaktować się z nami. Kupujemy wszelkie samochody bez względu na ich stan techniczny. Również takie, jakie zostały wycofane z dalszej eksploatacji.
  O stawce za powypadkowe auto zawsze decyduje rodzaj i rozmiar uszkodzeń.
  Wielu naszych Klientów skorzystało finansowo na sprzedaży nam auta po kolizji.
  Jeżeli masz auto powypadkowe, zadzwoń do nas i sprawdź, ile za nie zapłacimy.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Imielin Odsprzedaj nam Twoje stare auto na złom, my wystawiamy Ci potrzebne zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania w wydziale komunikacji.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Imielin

  Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Imielin

 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Imielin Skupujemy auta na chodzie za gotówkę do ręki.
  Minimum formalności, umowa kupna sprzedaży od razu przy odbiorze samochodu.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Imielin Swoje usługi oferujemy na całym terenie województwa Śląskiego.
  Oferujemy najkorzystniejsze ceny w regionie.
  Natychmiastowa gotówka.