Skup aut Gliwice, skup samochodów używanych również uszkodzonych i powypadkowych, auto złom, złomowanie pojazdów

 • Jeżeli mieszkasz na obszarze miejscowości Gliwice, zadzwoń do nas, gdy będziesz potrzebował pozbyć się używanego samochodu na chodzie.
  Prowadzimy legalny auto skup i wszelką transakcję zawieramy za pomocą zwyczajnej umowy kupna sprzedaży. Dzięki temu zyskujesz pewność, że sprzedałeś pojazd zgodnie z aktualnymi przepisami prawa.

  Dowolny samochód wyceniamy na podstawie jego stanu mechanicznego, a nie tylko rocznika bądź marki. Dbamy o opinię naszej firmy, więc zawsze oferujemy dobre ceny.
  Skorzystaj z tego i wybierz nasz skup samochodów, jeżeli chcesz łatwo oraz bez problemów znaleźć nowego nabywcę na swój dotychczasowy samochód.

  Na terenie województwa Śląskiego oferujemy także usługę złomowania aut. Nie potrzebujesz jednak nigdzie jeździć, ani chociażby załatwiać lawety, jeżeli Twój samochód przeznaczony do kasacji jest unieruchomiony. To my zajmujemy się odbiorem auta na złom. Po wcześniejszym ustaleniu terminu przyjedziemy własną lawetą, jeśli wymaga tego sytuacja.

  Wszystkie formalności organizujemy od razu przy odbiorze auta. Nawet jeśli brakuje dokumentów. Nie sprawiamy problemów, tylko skutecznie oraz szybko załatwiamy złomowanie aut, wystawiając Ci potwierdzenie o kasacji samochodu.
  Od razu wypłacamy też gotówkę.

  Powypadkowe auta odbieramy naszą lawetą. Jedyne, co musisz zrobić, to po prostu skontaktować się z nami. Skupujemy wszelkie samochody bez względu na ich stan mechaniczny. Również takie, które zostały wycofane z dalszej eksploatacji.
  O opłacie za powypadkowe auto zawsze decyduje rodzaj i poziom uszkodzeń.
  Wielu naszych Klientów skorzystało finansowo na sprzedaży nam pojazdu po kolizji.
  Jeżeli posiadasz auto powypadkowe, zadzwoń do nas i sprawdź, ile za nie zapłacimy.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Gliwice Odsprzedaj nam Twoje stare auto na złom, my wystawiamy Ci potrzebne zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania w wydziale komunikacji.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Gliwice

  Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Gliwice

 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Gliwice Skupujemy auta na chodzie za gotówkę do ręki.
  Minimum formalności, umowa kupna sprzedaży od razu przy odbiorze samochodu.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Gliwice Swoje usługi oferujemy na całym terenie województwa Śląskiego.
  Oferujemy najkorzystniejsze ceny w regionie.
  Natychmiastowa gotówka.