Skup aut Dobczyce, skup samochodów używanych również uszkodzonych i powypadkowych, auto złom, złomowanie pojazdów

 • Jeżeli zastanawiasz się, co zrobić z autem, jakie nadaje się już wyłącznie na złom, trafiłeś idealnie.
  Dobra wiadomość jest taka, iż działamy na terenie miasta Dobczyce i odkupimy od Ciebie pojazd, jaki zamierzasz przekazać do kasacji. Co to dla Ciebie oznacza?

  Przede wszystkim oszczędność czasu, gdyż nie potrzebujesz samemu zajmować się złomowaniem auta.
  Przyjedziemy pod określony adres, aby odebrać samochód do kasacji. Na miejscu zorganizujemy kompletne formalności i wręczymy Ci gotówkę. To szczególnie wygodne złomowanie aut. Od ręki wystawiamy świadectwa o kasacji pojazdu, jakie przedstawisz w wydziale komunikacji oraz ubezpieczycielowi.

  Na obszarze Małopolski prowadzimy też skup aut używanych. Jeżeli posiadasz pojazd na chodzie, zadzwoń do nas i przekonaj się, ile za niego zapłacimy. To zdecydowanie szybsze, niż samodzielne poszukiwanie kupca przez ogłoszenia, za których publikację musisz płacić.

  Każdy samochód wyceniamy indywidualnie. Pod uwagę bierzemy nie tylko model i rocznik, ale także przebieg oraz stan techniczny. Nasi Klienci są zadowoleni, albowiem nie zaniżamy cen. Zawieramy legalną umowę kupna sprzedaży, ponieważ legalny skup prowadzimy od lat. Możesz zatem być pewny o to, iż nie zostaniesz uwikłany w żadne problemy, co zdarza się, kiedy sprzedajesz auto podejrzanym handlarzom.

  Jeżeli mieszkasz w Małopolsce i masz powypadkowe auto, także kupimy je od Ciebie za godne pieniądze. Bez względu na jego stan techniczny. Zakupujemy zarówno naprawione samochody powypadkowe, jak i auta zniszczone, a nawet zupełne wraki pojazdów.

  Zapewniamy odbiór naszą lawetą, więc sprzątniemy Twoje powypadkowe auto z dowolnej lokalizacji na obszarze Małopolski. Wystarczy iż do nas zadzwonisz. Wszelkie formalności załatwiamy od razu przy odbiorze samochodu. Gotówkę zawsze wypłacamy do ręki. Zainteresowany?
  Czekamy na Twój telefon.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Dobczyce Przyjmujemy do kasacji wszystkie rodzaje pojazdów, wystawiamy zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania w wydziale komunikacji.Unieruchomione auto odbierzemy lawetą.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Dobczyce

  Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Dobczyce

 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Dobczyce Skupujemy od ręki używane auta na chodzie.
  Oferujemy uczciwe ceny.Nie musisz nigdzie jeździć, bo to nasz pracownik przyjedzie do Ciebie.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Dobczyce Działamy na całym terenie całego województwa Małopolskiego.
  Oferujemy najlepsze ceny w regionie.
  Natychmiastowa gotówka.