Skup aut Częstochowa, skup samochodów używanych również uszkodzonych i powypadkowych, auto złom, złomowanie pojazdów

 • Jeśli mieszkasz na terenie miejscowości Częstochowa, zadzwoń do nas, gdy będziesz chciał pozbyć się używanego samochodu na chodzie.
  Prowadzimy legalny auto skup i wszelaką transakcję zawieramy za pomocą zwyczajnej umowy kupna sprzedaży. Dzięki temu uzyskujesz pewność, że sprzedałeś samochód zgodnie z standardowymi przepisami prawa.

  Dowolny pojazd wyceniamy na płaszczyźnie jego stanu mechanicznego, a nie tylko rocznika czy marki. Dbamy o opinię naszej firmy, więc zawsze proponujemy dobre ceny.
  Skorzystaj z tego i wybierz nasz skup samochodów, jeśli potrzebujesz łatwo oraz bez kłopotów znaleźć nowego kupca na swój stary pojazd.

  Na terenie województwa Śląskiego oferujemy także usługę kasacji aut. Nie potrzebujesz jednak nigdzie jeździć, ani nawet załatwiać lawety, jeżeli Twój pojazd przeznaczony do złomowania jest unieruchomiony. To my zajmujemy się odbiorem pojazdu na złom. Po wcześniejszym ustaleniu terminu dojedziemy własną lawetą, jeśli wymaga tegoż sytuacja.

  Wszelkie formalności załatwiamy od razu przy odbiorze Nawet jeśli brakuje dokumentów. Nie robimy problemów, tylko profesjonalnie oraz ekspresowo załatwiamy usługę kasacji samochodów, wystawiając Ci potwierdzenie o kasacji pojazdu.
  Od razu wypłacamy też gotówkę.

  Powypadkowe auta odbieramy naszą lawetą. Jedyne, co musisz zrobić, to po prostu umówić się z nami. Skupujemy wszelkie auta bez względu na ich stan techniczny. Również takie, które zostały wycofane z dalszej eksploatacji.
  O opłacie za powypadkowe auto zawsze decyduje rodzaj oraz rozmiar uszkodzeń.
  Wielu naszych Klientów skorzystało finansowo na sprzedaży nam pojazdu po kolizji.
  Jeżeli posiadasz auto powypadkowe, zadzwoń do nas i sprawdź, ile za nie zapłacimy.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Częstochowa Odsprzedaj nam Twoje stare auto na złom, my wystawiamy Ci potrzebne zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania w wydziale komunikacji.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Częstochowa

  Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Częstochowa

 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Częstochowa Skupujemy auta na chodzie za gotówkę do ręki.
  Minimum formalności, umowa kupna sprzedaży od razu przy odbiorze samochodu.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Częstochowa Swoje usługi oferujemy na całym terenie województwa Śląskiego.
  Oferujemy najkorzystniejsze ceny w regionie.
  Natychmiastowa gotówka.