Skup aut Czerwionka-Leszczyny, skup samochodów używanych również uszkodzonych i powypadkowych, auto złom, złomowanie pojazdów

 • Jeżeli mieszkasz na terenie miejscowości Czerwionka-Leszczyny, zadzwoń do nas, jeśli będziesz potrzebował pozbyć się używanego samochodu na chodzie.
  Prowadzimy legalny skup aut i jakąkolwiek transakcję zawieramy za pomocą standardowej umowy kupna sprzedaży. Dzięki temu zyskujesz gwarancję, że sprzedałeś samochód zgodnie z ważnymi przepisami prawa.

  Dowolny samochód wyceniamy na podstawie jego stanu mechanicznego, a nie tylko rocznika ewentualnie marki. Dbamy o renomę naszej firmy, dlatego zawsze oferujemy uczciwe ceny.
  Skorzystaj z tego i wybierz nasz skup samochodów, jeżeli zamierzasz szybko oraz bez kłopotów znaleźć nowego kupca na swój stary pojazd.

  Na terenie województwa Śląskiego oferujemy także złomowanie aut. Nie potrzebujesz jednak nigdzie jeździć, ani chociażby załatwiać lawety, jeśli Twój samochód przeznaczony do złomowania jest unieruchomiony. To my zajmujemy się odbiorem pojazdu na złom. Po wcześniejszym ustaleniu terminu przyjedziemy naszą lawetą, jeżeli wymaga tego sytuacja.

  Jakiekolwiek formalności organizujemy od razu przy odbiorze Nawet jeśli brakuje dokumentów. Nie sprawiamy problemów, tylko sprawnie i ekspresowo załatwiamy usługę złomowania aut, wystawiając Ci zaświadczenie o kasacji pojazdu.
  Od razu wypłacamy też gotówkę.

  Powypadkowe auta odbieramy naszą lawetą. Jedyne, co musisz zrobić, to po prostu umówić się z nami. Kupujemy wszelkie auta bez względu na ich stan techniczny. Również takie, jakie zostały wycofane z dalszej eksploatacji.
  O stawce za powypadkowe auto zawsze decyduje rodzaj i poziom uszkodzeń.
  Wielu naszych Klientów skorzystało finansowo na sprzedaży nam pojazdu po kolizji.
  Jeśli posiadasz auto powypadkowe, zadzwoń do nas i sprawdź, ile za nie zapłacimy.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Czerwionka-Leszczyny Odsprzedaj nam Twoje stare auto na złom, my wystawiamy Ci potrzebne zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania w wydziale komunikacji.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Czerwionka-Leszczyny

  Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Czerwionka-Leszczyny

 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Czerwionka-Leszczyny Skupujemy auta na chodzie za gotówkę do ręki.
  Minimum formalności, umowa kupna sprzedaży od razu przy odbiorze samochodu.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Czerwionka-Leszczyny Swoje usługi oferujemy na całym terenie województwa Śląskiego.
  Oferujemy najkorzystniejsze ceny w regionie.
  Natychmiastowa gotówka.