Skup aut Czchów, skup samochodów używanych również uszkodzonych i powypadkowych, auto złom, złomowanie pojazdów

 • Jeśli zastanawiasz się, co zrobić z autem, jakie nadaje się obecnie tylko na złom, trafiłeś idealnie.
  Świetna informacja jest taka, iż działamy na terenie miasta Czchów i kupimy od Ciebie pojazd, jaki potrzebujesz przeznaczyć do kasacji. Co to dla Ciebie oznacza?

  Przede wszystkim oszczędność czasu, ponieważ nie potrzebujesz samemu zajmować się złomowaniem auta.
  Przyjedziemy pod wskazany adres, aby odebrać samochód do kasacji. Na miejscu zorganizujemy wszystkie formalności oraz wypłacimy Ci gotówkę. To bardzo praktyczne złomowanie aut. Od ręki wystawiamy świadectwa o kasacji pojazdu, które przedstawisz w wydziale komunikacji oraz ubezpieczycielowi.

  Na obszarze Małopolski realizujemy też skup aut używanych. Jeśli posiadasz samochód na chodzie, zadzwoń do nas oraz przekonaj się, ile za niego zapłacimy. To zdecydowanie szybsze, aniżeli samodzielne szukanie kupca poprzez ogłoszenia, za których publikację musisz płacić.

  Każdy samochód wyceniamy indywidualnie. Pod uwagę bierzemy nie tylko model oraz rocznik, ale również przebieg i stan techniczny. Nasi Klienci są zadowoleni, ponieważ nie zaniżamy cen. Zawieramy legalną umowę kupna sprzedaży, ponieważ legalny skup prowadzimy od lat. Możesz więc być pewny o to, że nie zostaniesz uwikłany w żadne kłopoty, co zdarza się, gdy sprzedajesz auto podejrzanym handlarzom.

  Jeżeli mieszkasz w Małopolsce i masz powypadkowe auto, także kupimy je od Ciebie za godne pieniądze. Bez względu na jego stan techniczny. Kupujemy zarówno naprawione samochody powypadkowe, jak i auta zepsute, a nawet całkowite wraki pojazdów.

  Gwarantujemy odbiór własną lawetą, więc sprzątniemy Twoje powypadkowe auto z każdej lokalizacji na obszarze Małopolski. Wystarczy że do nas zatelefonujesz. Wszelkie formalności załatwiamy od razu przy odbiorze samochodu. Gotówkę zawsze wypłacamy do ręki. Zainteresowany?
  Czekamy na Twój telefon.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Czchów Przyjmujemy do kasacji wszystkie rodzaje pojazdów, wystawiamy zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania w wydziale komunikacji.Unieruchomione auto odbierzemy lawetą.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Czchów

  Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Czchów

 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Czchów Skupujemy od ręki używane auta na chodzie.
  Oferujemy uczciwe ceny.Nie musisz nigdzie jeździć, bo to nasz pracownik przyjedzie do Ciebie.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Czchów Działamy na całym terenie całego województwa Małopolskiego.
  Oferujemy najlepsze ceny w regionie.
  Natychmiastowa gotówka.