Skup aut Chrzanów, skup samochodów używanych również uszkodzonych i powypadkowych, auto złom, złomowanie pojazdów

 • Jeżeli zastanawiasz się, co zrobić z autem, które nadaje się już wyłącznie na złom, trafiłeś idealnie.
  Wyborna wiadomość jest taka, że działamy na terenie miasta Chrzanów i odkupimy od Ciebie pojazd, który potrzebujesz przeznaczyć do kasacji. Co to dla Ciebie oznacza?

  Przede wszystkim oszczędność czasu, bowiem nie potrzebujesz samemu zajmować się złomowaniem auta.
  Przyjedziemy pod określony adres, aby odebrać samochód do kasacji. Na miejscu zorganizujemy wszelkie formalności oraz wręczymy Ci gotówkę. To wyjątkowo komfortowe złomowanie aut. Od ręki wydajemy świadectwa o kasacji pojazdu, które przedstawisz w wydziale komunikacji oraz ubezpieczycielowi.

  Na terenie Małopolski wykonujemy też skup aut używanych. Jeśli posiadasz samochód na chodzie, zadzwoń do nas oraz przekonaj się, ile za niego zapłacimy. To zdecydowanie szybsze, aniżeli indywidualne wyszukiwanie kupca przez ogłoszenia, za których publikację musisz płacić.

  Każdy pojazd wyceniamy oddzielnie. Pod uwagę bierzemy nie tylko model oraz rocznik, ale również przebieg oraz stan techniczny. Nasi Klienci są zadowoleni, albowiem nie zaniżamy cen. Zawieramy legalną umowę kupna sprzedaży, ponieważ legalny skup prowadzimy od lat. Możesz zatem być spokojny o to, że nie zostaniesz uwikłany w żadne problemy, co zdarza się, kiedy sprzedajesz auto podejrzanym handlarzom.

  Jeżeli mieszkasz w Małopolsce i posiadasz powypadkowe auto, także kupimy je od Ciebie za rozsądne pieniądze. Bez względu na jego stan mechaniczny. Nabywamy zarówno naprawione samochody powypadkowe, jak i auta niesprawne, a nawet zupełne wraki pojazdów.

  Zapewniamy odbiór naszą lawetą, więc sprzątniemy Twoje powypadkowe auto z każdej lokalizacji na terenie Małopolski. Wystarczy że do nas zatelefonujesz. Wszelkie formalności załatwiamy od razu przy odbiorze pojazdu. Gotówkę zawsze wypłacamy do ręki. Zainteresowany?
  Czekamy na Twój telefon.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Chrzanów Przyjmujemy do kasacji wszystkie rodzaje pojazdów, wystawiamy zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania w wydziale komunikacji.Unieruchomione auto odbierzemy lawetą.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Chrzanów

  Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Chrzanów

 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Chrzanów Skupujemy od ręki używane auta na chodzie.
  Oferujemy uczciwe ceny.Nie musisz nigdzie jeździć, bo to nasz pracownik przyjedzie do Ciebie.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Chrzanów Działamy na całym terenie całego województwa Małopolskiego.
  Oferujemy najlepsze ceny w regionie.
  Natychmiastowa gotówka.