Skup aut Bytom, skup samochodów używanych również uszkodzonych i powypadkowych, auto złom, złomowanie pojazdów

 • Jeśli mieszkasz na terenie miejscowości Bytom, zadzwoń do nas, jeśli będziesz potrzebował pozbyć się używanego samochodu na chodzie.
  Prowadzimy legalny skup aut i wszelką transakcję zawieramy za pomocą standardowej umowy kupna sprzedaży. Dzięki temu uzyskujesz gwarancję, iż sprzedałeś auto zgodnie z obecnymi przepisami prawa.

  Dowolny samochód wyceniamy na płaszczyźnie jego stanu technicznego, a nie tylko rocznika czy marki. Dbamy o renomę naszej firmy, więc zawsze oferujemy dobre ceny.
  Skorzystaj z tego i wybierz nasz skup aut, jeśli potrzebujesz szybko i bez problemów znaleźć nowego nabywcę na swój dotychczasowy pojazd.

  Na terenie województwa Śląskiego oferujemy także usługę kasacji samochodów. Nie musisz jednak nigdzie jeździć, ani nawet załatwiać lawety, jeśli Twój samochód przeznaczony do kasacji jest unieruchomiony. To my zajmujemy się odbiorem samochodu na złom. Po wcześniejszym uzgodnieniu terminu dojedziemy naszą lawetą, jeżeli wymaga tego sytuacja.

  Wszystkie formalności organizujemy od razu przy odbiorze auta. Nawet jeżeli brakuje dokumentów. Nie sprawiamy problemów, tylko sprawnie oraz szybko załatwiamy złomowanie aut, wydając Ci potwierdzenie o kasacji samochodu.
  Od razu wypłacamy też gotówkę.

  Powypadkowe auta odbieramy naszą lawetą. Jedyne, co musisz zrobić, to po prostu skontaktować się z nami. Skupujemy jakiekolwiek pojazdy bez względu na ich stan techniczny. Również takie, jakie zostały wycofane z dalszej eksploatacji.
  O opłacie za powypadkowe auto zawsze decyduje rodzaj oraz rozmiar uszkodzeń.
  Wielu naszych Klientów skorzystało finansowo na sprzedaży nam auta po kolizji.
  Jeżeli masz auto powypadkowe, zadzwoń do nas i sprawdź, ile za nie zapłacimy.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Bytom Odsprzedaj nam Twoje stare auto na złom, my wystawiamy Ci potrzebne zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania w wydziale komunikacji.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Bytom

  Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Bytom

 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Bytom Skupujemy auta na chodzie za gotówkę do ręki.
  Minimum formalności, umowa kupna sprzedaży od razu przy odbiorze samochodu.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Bytom Swoje usługi oferujemy na całym terenie województwa Śląskiego.
  Oferujemy najkorzystniejsze ceny w regionie.
  Natychmiastowa gotówka.