Skup aut Brzeg, skup samochodów używanych również uszkodzonych i powypadkowych, auto złom, złomowanie pojazdów

 • Auta uszkodzone albo nawet wraki samochodów odkupimy na obszarze całego województwa opolskiego. Uczciwie wyceniamy powypadkowe auta oraz na miejscu załatwiamy wszystkie formalności, toteż nie musisz nigdzie jechać ani denerwować się o transport.

  Jeżeli trzeba to po samochody powypadkowe dojedziemy naszą lawetą. W ten sposób szybko pozbędziesz się kłopotu z garażu, podjazdu lub podwórka. Po prostu zadzwoń do nas także ustal szczegóły odbioru samochodu.

  Na terenie miejscowości Brzeg prowadzimy również skup aut w dobrym stanie. Kupujemy pojazdy na chodzie, które oczywiście nie są w świetnym stanie, bo przecież nie są nowe. Rozumiemy to w przeciwieństwie do handlarzy, którzy odpowiedzą na Twoje ogłoszenie. Czy rzeczywiście masz czas i nerwy, na spotkania z tymi “łowcami okazji” ?

  Jeśli pragniesz bezproblemowo i za dobre pieniądze odsprzedać używany samochód, wybierz nasz skup aut. Na obszarze województwa opolskiego dotrzemy po odbiór samochodu pod wyznaczony poprzez Ciebie adres.
  Podpiszemy legalną umowę kupna sprzedaży oraz od razu wypłacimy Ci gotówkę. Wszystkie formalności zawsze załatwiamy podczas odbioru pojazdu.

  Zadzwoń do nas także wtedy, gdy interesuje Cię złomowanie aut, Opolszczyzna to województwo na którym prowadzimy odbiór unieruchomionych samochodów przeznaczonych do kasacji bezpośrednio od Klientów.
  Przyjeżdżamy własną lawetą po wcześniejszym określeniu terminu odbioru.

  Kasowanie aut przeprowadzamy także wtedy, gdy auto jest jeszcze na chodzie. Brak dowodu rejestracyjnego bądź polisy OC albo badań technicznych to dla nas żaden problem. Od razu wypłacimy Ci pieniądze za pojazd na złom i wystawimy zaświadczenie o kasacji pojazdu. Wszystko podczas odbioru samochodu.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Brzeg Przyjmiemy każde auta, które nadają się do recyklingu. Są to pojazdy stare, skorodowane, uszkodzone, Wystawiamy zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania pojazdu.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Brzeg

  Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Brzeg

 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Brzeg Kupujemy pojazdy w dobrym stanie wszelakich modeli, zajmujemy się również ich transportem. Gwarantujemy gotówkę od ręki lub przelew jeszcze tego samego dnia
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Brzeg Działamy na całym terenie całej Opolszczyzny.
  Oferujemy najlepsze ceny w regionie za Twój samochód.
  Możliwy dojazd nawet tego samego dnia.