Skup aut Bieruń, skup samochodów używanych również uszkodzonych i powypadkowych, auto złom, złomowanie pojazdów

 • Jeśli mieszkasz na terenie miasta Bieruń, zadzwoń do nas, jeśli będziesz potrzebował pozbyć się używanego samochodu na chodzie.
  Prowadzimy legalny auto skup i jakąkolwiek transakcję zawieramy za pomocą zwyczajnej umowy kupna sprzedaży. Dzięki temu zyskujesz gwarancję, że sprzedałeś auto zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

  Dowolny pojazd wyceniamy na podstawie jego stanu mechanicznego, a nie tylko rocznika lub marki. Dbamy o opinię naszej firmy, dlatego zawsze proponujemy uczciwe ceny.
  Skorzystaj z tego i wybierz nasz auto skup, jeśli planujesz szybko i bez problemów znaleźć nowego kupca na swój stary samochód.

  Na terenie województwa Śląskiego oferujemy także złomowanie aut. Nie musisz jednak nigdzie jeździć, ani chociażby załatwiać lawety, jeśli Twój samochód przeznaczony do złomowania jest unieruchomiony. To my zajmujemy się odbiorem samochodu na złom. Po wcześniejszym uzgodnieniu terminu przyjedziemy własną lawetą, jeżeli wymaga tegoż sytuacja.

  Jakiekolwiek formalności organizujemy od razu przy odbiorze pojazdu. Nawet jeżeli brakuje dokumentów. Nie sprawiamy problemów, tylko sprawnie i ekspresowo załatwiamy usługę złomowania aut, wydając Ci zaświadczenie o kasacji pojazdu.
  Od razu wypłacamy też gotówkę.

  Powypadkowe auta odbieramy własną lawetą. Jedyne, co musisz zrobić, to po prostu skontaktować się z nami. Kupujemy wszelkie auta bez względu na ich stan techniczny. Również takie, jakie zostały wycofane z dalszej eksploatacji.
  O cenie za powypadkowe auto zawsze decyduje rodzaj i poziom uszkodzeń.
  Wielu naszych Klientów skorzystało finansowo na sprzedaży nam auta po kolizji.
  Jeśli posiadasz auto powypadkowe, zadzwoń do nas i sprawdź, ile za nie zapłacimy.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Bieruń Odsprzedaj nam Twoje stare auto na złom, my wystawiamy Ci potrzebne zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania w wydziale komunikacji.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Bieruń

  Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Bieruń

 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Bieruń Skupujemy auta na chodzie za gotówkę do ręki.
  Minimum formalności, umowa kupna sprzedaży od razu przy odbiorze samochodu.
 • Auto złomowanie i skup samochodów, uszkodzonych, powypadkowych, dostawczych, terenowych, w każdym stanie. Skup aut całych, rozbitych przeznaczonych do kasacji Bieruń Swoje usługi oferujemy na całym terenie województwa Śląskiego.
  Oferujemy najkorzystniejsze ceny w regionie.
  Natychmiastowa gotówka.