Sprawdź, dlaczego warto z nami współpracować? ✅ 5 korzyści dla Ciebie ✅ Zobacz, co przekonało tysiące naszych klientów? ✅

5 korzyści ze współpracy z nami


Działamy w branży od lat i dlatego wiemy, czego szukają Klienci. Oferujemy profesjonalne usługi i miłą obsługę, ale przede wszystkim rozwiązujemy problemy właścicieli aut, którzy z rozmaitych powodów chcą pozbyć się pojazdów. Poznaj 5 korzyści, które gwarantuje współpraca z nami.

W tym wpisie:

1. Skup wszystkich aut

2. Minimum formalności

3. Natychmiastowa wypłata gotówki

4. Bezpłatny odbiór lawetą

5. Legalnie działająca firma

Wiemy, że firm podobnych do naszej, na rynku jest sporo. Ale nie wszystkie kierują się taką filozofią, jak my. I nie każda tego typu firma realizuje swoje usługi z taką dbałością o dobro i wygodę klienta. My od początku stawiamy na rozpoznawalną markę i ciężko pracujemy na to, by pozytywnie się ona kojarzyła. Sprawdź, dlaczego warto z nami współpracować?

Skup wszystkich aut

Prawda jest taka, że zapłacimy Ci uczciwe pieniądze bez względu na stan techniczny Twojego samochodu. Oczywiście kwota będzie wyższa, jeśli auto jest na chodzie i w dobrym stanie technicznym. Ale nawet jeśli pojazd nadaje się już tylko do kasacji albo uległ uszkodzeniom w wyniku wypadku - również odkupimy go od Ciebie za atrakcyjną cenę.

Minimum formalności

Załatwiamy wszystkie formalności związane z legalnym odkupem pojazdu. NIe musisz szukać wzorów umów, ani nic drukować. Jeżeli zlecisz nam odbiór auta, wszystkie dokumenty będzie miał przy sobie kierowca, więc formalności załatwicie od razu. Ważne, abyś posiadał stosowne dokumenty. Jeśli któregoś z nich brakuje, poinformuj o tym telefonicznie naszego pracownika, żebyśmy mogli doradzić Ci, co zrobić w takiej sytuacji. 

Natychmiastowa wypłata gotówki

Gotówkę za pojazd otrzymasz natychmiast po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży. Nawet wtedy, gdy odbieramy pojazd spod wskazanego przez Ciebie adresu. Nie musisz nigdzie jeździć po pieniądze, ani czekać na przelew. Nasz pracownik wypłaci Ci gotówkę do ręki. 

Bezpłatny odbiór lawetą

Wiemy, że najwięcej problemów jest zawsze z pozbyciem się auta unieruchomionego. Jeżeli nadaje się ono do kasacji, często koszt jego transportu na szrot przewyższa wartość złomową. Na lawecie przewieźć trzeba też samochód bez ważnych badań technicznych lub powypadkowy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oferujemy darmowy odbiór unieruchomionego auta i jego transport na firmowej lawecie. Oznacza to, że możesz szybko i wygodnie pozbyć się wreszcie wraku z Twojego garażu czy podwórka. Po prostu zadzwoń do nas, aby zgłosić odbiór auta na złom

Legalnie działająca firma

Od lat działamy w branży legalnie i nie zamierzamy zmieniać tego faktu. Każdy pojazd skupujemy na podstawie umowy kupna-sprzedaży, podając prawdziwe dane. Dla Ciebie to gwarancja braku problemów, które często pojawiają się po odsprzedaży pojazdu podejrzanym “kupcom”. Dzięki zawartej z nami umowie nie będziesz musiał opłacać kolejnej składki OC za samochód. Jeżeli otrzymasz od nas zaświadczenie o kasacji aut, będziesz mógł je legalnie wyrejestrować.